İftarla Sahur Arası...
 

"İnsan Nehri Akarsa"
 
-Yarım kalanı tamamlayalım çocuklar. Tamam, dün gece söyledik, neredeyse içkiliymişler gibi bir sakarlık musallat olur, Güneş fırtınasından, Ay çekmesinden roketler etkilenir, tapası atar, torpil durup dururken fırlar, geleceğini haber vermeyen kazalar cinnet haline gelir gelmesine de, haksızlığa, adaletsizliğe hiç gelemeyen gerçek insanlar, "Küçük Amerika" olunduğundan ötürü hemen hiç kimsenin yadırgamayacağı "Dirty Harry"ler olarak ortaya çıkmakta yinede nasıl mahzur görmeyecekler?
 
Bağdat'tan Ankara'ya, Diyarbakır'dan Istanbul'a, Merkezdoğu'dan Amerika kıtasına hemen her yerde bulunan, kutuplardan bilmem nereye adı duyulmadık kenar köşe kalmayan bu "Dirty Harry" hem kim bir bakıma? 
 
Siz aranızda devam edin, ben iki gece önce ki programın "FOX ve benzerlerinin..." diye başlayan bölümüne "Aynı haber bültenlerinde bahsolunan 'Irak'taki yabancı güçler... 'Irak'a dışardan sızanlar'da aynı sömürgeciler. Irak'ta tek bir yabancı güç var: Anglo-Amerikan terörist sömürgeciliği ve yanında getirdiği kuklaları" eklemesini de yapıp, çıkıyorum...
 
Biraz temiz hava alıp geleyim.
 

 

Devam eder...  

dolun__ay@hotmail.com